Griffith University (Австралія)

Griffith University (Австралія) візьме участь в VI Щорічній виставці закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться в січні 2013 року в декількох містах України

Griffith University (Австралія)

Griffith University є класичним державним університетом, що пропонує навчання на більш ніж 300 спеціальностях на програмах бакалаврату, магістратури, аспірантури, докторантури. Окрім теоретичного курсу, всі програми навчального закладу включають стажування або роботу над проектом.

Основні спеціальності університету: авіація, архітектура, бізнес та економіка, біотехнології, готельна справа і туризм, інженерна справа, інформаційні технології, мистецтво та дизайн, кіно та телебачення, комунікації та медіа, медицина й охорона здоров'я, музика, педагогіка, охорона навколишнього середовища, політологія та міжнародні відносини, прикладна лінгвістика, психологія, стоматологія, будівництво та юриспруденція.

До складу університету входять 5 кампусів, розташовані в регіоні Австралії, що стрімко розвивається, - столиці штату Квінсленд Брісбені та в туристичному місті Голд Кост.

В університеті навчаються 43 000 студентів (з них 11 000 - іноземні студенти з 123 країн світу). Griffith University відіграє важливу роль у розвитку світової науки, має 34 науково-дослідні центри, а також співпрацює з 230 академічними партнерами в різних країнах світу.

Університет обладнаний за останнім словом техніки і забезпечує студентам доступ до сучасних технологій і різноманітних навчальних ресурсів. До послуг студентів комплекс гуртожитків та ресторанів, спортивні та рекреаційні клуби, бібліотеки та книжкові магазини, студії та майстерні для самостійної роботи, комп'ютерні лабораторії, медичні установи.

Для іноземних студентів існують підготовчі академічні програми (Foundation, Diploma), а також курси англійської мови.

Докладніше про освітні програми та діяльність Griffith University (Австралія) ви зможете дізнатися під час проведення VI Щорічної виставки «Освіта за кордоном», що відбудеться в січні в Києві, Дніпропетровську та Донецьку:

  • Київ: 26 і 27 січня, готель "Hyatt Regency", вул. Алли Тарасової, 5. (26 січня з 12:00 до 18:00, 27 січня з 12:00 до 16:00);
  • Дніпропетровськ: 24 січня, готель Grand Hotel Ukraine 5*, вул. Короленка, 2. (з 13:00 до 19:00);
  • Донецьк: 29 січня, готель Ramada, б-р Шевченка, 20 (з 12:00 до 18:00).

Організатор виставки: Компанія «Students International». Зареєструватися на виставку ви можете на сайті організаторів.

VI Щорічна виставка «Освіта за кордоном» проходить за інформаційної підтримки Освіта.ua.

Освіта.ua
17.01.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів