Pacific International Hotel Management School (Нова Зеландія)

Pacific International Hotel Management School (Нова Зеландія) візьме участь в VI Щорічній виставці закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться в січні 2013 року в декількох містах України

Pacific International Hotel Management School (Нова Зеландія)

Нью-Плімут - невелике місто, що розташоване на Північному острові Нової Зеландії. Тут знаходиться школа готельного менеджменту Pacific International Hotel Management School (PIHMS), що входить до складу асоціації International Hotel and Tourism Training Institutes (IHTTI).

Асоціація IHTTI об'єднує школи готельного менеджменту Швейцарії, Греції, Австралії та Нової Зеландії, що дає студентам можливість у рамках однієї програми навчатися в декількох країнах.

Школа в Новій Зеландії пропонує програми середньої професійної та повної вищої освіти, включаючи диплом магістра. Студенти мають можливість отримати сертифікат або диплом країни, в якій навчаються, а також диплом міжнародного зразка.
 
Школа підтримує партнерські відносини з університетами Нової Зеландії, Великої Британії та США. Зокрема, навчання на бакалаврських програмах проводиться спільно з Bournemouth University (Велика Британія) і Jonson and Wales (США).

Структура бакалаврських програм традиційна для шкіл готельного менеджменту: 1-й, 3-й і 5-й семестри - академічні, протягом яких студенти вивчають теорію. Протягом 2-го і 4-го семестрів студенти проходять оплачувану практику. Останній семестр - академічний, що завершується отриманням ступеня бакалавра.

У Pacific International Hotel Management School можуть вступити абітурієнти, яким до початку другого семестру виповниться 18 років. Для вступу необхідно надати атестат про закінчення середньої школи та результати іспиту на знання англійської мови (IELTS 6.0).

Студенти, яким необхідно пройти підготовку з англійської мови, можуть навчатися у мовній школі Pacific International English Language School, що знаходиться на території кампусу.

Успішне завершення мовних програм General English, Academic English і Hospitality English дозволить студентам вступити в Pacific International Hotel Management School, не складаючи іспит IELTS.

Докладніше про освітні програми та діяльність Pacific International Hotel Management School (Нова Зеландія) ви зможете дізнатися під час проведення VI Щорічної виставки «Освіта за кордоном», що відбудеться в січні в Києві:

  • Київ: 26 і 27 січня, готель "Hyatt Regency", вул. Алли Тарасової, 5. (26 січня з 12:00 до 18:00, 27 січня з 12:00 до 16:00).

Організатор виставки: Компанія «Students International». Зареєструватися на виставку ви можете на сайті організаторів.

VI Щорічна виставка «Освіта за кордоном» проходить за інформаційної підтримки Освіта.ua.

Освіта.ua
15.01.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів