Школа готельного менеджменту IMI University Centre (Швейцарія)

Школа готельного менеджменту IMI University Centre (Швейцарія) візьме участь в VI Щорічній виставці закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться в січні 2013 року в декількох містах України

Школа готельного менеджменту IMI University Centre (Швейцарія)

IMI University Centre Luzern - одна з швейцарських шкіл готельного менеджменту, розташована в німецькомовній частині країни, в одному з найкрасивіших міст - Люцерні. Школа акредитована організацією The International Council on Hotel, Restaurant, and Institutional Education (CHRIE).

Програми школи підходять і випускникам середньої школи, які мріють про кар'єру в сфері готельного менеджменту, і людям з вищою освітою, які планують змінити сферу діяльності, і професіоналам з солідним досвідом роботи в цій сфері.

У школі здійснюється підготовка фахівців з міжнародного та туристичного менеджменту протягом 1-2 років.

У IMI University Centre також доступна трирічна бакалаврська програма з таких спеціальностей: міжнародний готельний, туристичний і ресторанний менеджмент; менеджмент з організації та проведення святкових заходів; підприємництво в галузі готельного менеджменту; європейський кулінарний менеджмент.

Ще один напрям діяльності школи - післядипломна освіта. Тривалість навчання на цій програмі з міжнародного готельного менеджменту - 1 рік.

Увазі вступників також пропонується програма МВА (тривалість навчання - 1,5 роки). Програма була розроблена спільно з Manchester Metropolitan University.

Навчання на всіх програмах починається чотири рази на рік: у січні, квітні, липні та жовтні.

Особливістю навчання в школі є рівномірний розподіл теоретичних занять і професійного стажування. При школі працює служба працевлаштування.

Одноразово в IMI University Centre навчаються не більше 200 студентів. Невеликий розмір школи дозволяє застосувати індивідуальний підхід до кожного студента.

У школі також можна пройти підготовчу програму з англійської мови (тривалість навчання - 12 тижнів). Мовні курси починаються в лютому, травні, вересні та листопаді.

Докладніше про освітні програми та діяльність Школа готельного менеджменту IMI University Centre (Швейцарія) ви зможете дізнатися під час проведення VI Щорічної виставки «Освіта за кордоном», що відбудеться в січні в Києві, Донецьку та Луганську:

  • Київ: 26 і 27 січня, готель "Hyatt Regency", вул. Алли Тарасової, 5. (26 січня з 12:00 до 18:00, 27 січня з 12:00 до 16:00);
  • Донецьк: 29 січня, готель Ramada, б-р Шевченка, 20 (з 12:00 до 18:00);
  • Луганськ: 31 січня, конференц-зал готелю "Дружба", адреса вул. Сороки П.А., 16-а (з 13:00 до 19:00).

Організатор виставки: Компанія «Students International». Зареєструватися на виставку ви можете на сайті організаторів.

VI Щорічна виставка «Освіта за кордоном» проходить за інформаційної підтримки Освіта.ua.

Освіта.ua
15.01.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів