Мережа мовних шкіл Eurocentres

28 січня в Києві, під час проведення виставки закордонних навчальних закладів "Навчання за кордоном", відбудеться презентація програм навчання мережі мовних шкіл Eurocentres

Мережа мовних шкіл Eurocentres

Перша школа Eurocentres з'явилася в 1948 році в м. Борнмут. Засновник школи Ерхард Ваеспі відкрив її, щоб вивчення англійської мови стало для студентів з різних країн пізнавальним та веселим досвідом, а також засобом обміну культурними традиціями. Сьогодні всі школи Eurocentres дотримуються цієї мети.

Школи мережі працюють не тільки в Борнмуті, а й в інших містах Англії, а також у Німеччині, Франції, Іспанії, США, Канаді, на Мальті, Австралії, Новій Зеландії та Південній Африці.

Викладачі мережі мовних шкіл Eurocentres працюють за власними авторськими методиками, мова викладається за підручниками та робочими зошитами, розробленими фахівцями Eurocentres.

Завдяки гнучкому графіку проведення занять у школах мережі кожен бажаючий може вибрати найбільш зручну дату початку курсу.

Велика увага приділяється контролю знань студента на різних етапах навчання. Зокрема, знання студента перевіряються в перший день занять, в останній день занять і при завершенні кожного навчального модуля.

Після закінчення курсу студент отримує сертифікат, що містить не тільки інформацію про рівень володіння іноземною мовою, але й короткий опис навичок студента.

Окрім програми вивчення іноземної мови, увазі студентів надається широкий вибір позакласних заходів, занять спортом і розваг.

Детальніше про програми мережі мовних шкіл Eurocentres ви зможете дізнатися під час проведення виставки "Навчання за кордоном", що відбудеться 28 січня 2012 року в готелі "Hyatt Regency", за адресою: м. Київ, вул. Алли Тарасової, 5. Організатор виставки - Центр освіти за кордоном "Students International".

Більш детальна інформація про виставку та реєстрація відвідувачів на сайті організаторів.

Освіта.ua
23.01.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів