Мовна школа Centre of English Studies (Ірландія)

28 січня в Києві, під час проведення виставки закордонних навчальних закладів "Навчання за кордоном", відбудеться презентація програм мовної школи Centre of English Studies (CES)

Мовна школа Centre of English Studies (Ірландія)

Мовна школа була заснована в 1979 році, і з того часу здобула репутацію лідера на ринку освітніх послуг Ірландії. Студенти з 35 країн навчалися в цьому мовному центрі в минулому році.

Школа пропонує такі програми навчання: загальна англійська, інтенсивна англійська, комбінований курс, курси для професіоналів за різними напрямами і курс для викладачів англійської.

Мовна школа має відмінно обладнані сучасні класи. Заняття проходять також в додатковому тренувальному центрі CES - Coppinger House. У центрі 10 сучасних класних кімнат, студентське кафе, лінгафонний кабінет, мультимедійний центр, бібліотека, кімнати для самостійної підготовки. Усі студенти мають вільний доступ до Інтернету.

Детальніше про програми CES ви зможете дізнатися під час проведення виставки "Навчання за кордоном", що відбудеться 28 січня 2012 року в готелі "Hyatt Regency", за адресою: м. Київ, вул. Алли Тарасової, 5. Організатор виставки - Центр освіти за кордоном "Students International".

Більш детальна інформація про виставку та реєстрація відвідувачів на сайті організаторів.

Освіта.ua
19.01.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів