Jönköping International Business School (Швеція)

28 січня в Києві, під час проведення виставки закордонних навчальних закладів "Навчання за кордоном", відбудеться презентація освітніх програм Jönköping International Business School

Jönköping International Business School (Швеція)

Jönköping International Business School (JIBS) - одна з чотирьох шкіл Jönköping University, в якій здобувають освіту близько 12 тисяч студентів.

Jönköping International Business School була заснована в 1994 році. Бізнес-школа університету характеризується міжнародним підходом і підприємницьким духом. Це молода і прогресивна школа, що співпрацює з 200 університетами-партнерами у 50 країнах світу.

Освітні програми бізнес-школи відповідають сучасним вимогам завдяки проведенню наукових досліджень і тісній співпраці з бізнес-середовищем.

Програма навчання побудована таким чином, що студенти вирішують не теоретичні й абстрактні завдання, а проблеми конкретних компаній регіону. Таким чином, у процесі навчання студенти набувають як теоретичні знання, так і практичний досвід.

Ще під час навчання в JIBS студенти бізнес-школи мають можливість відкрити власний бізнес, а більшість випускників Jönköping International Business School отримують перше робоче місце за своєю спеціальністю протягом півроку після закінчення навчального закладу.

Усі програми Jönköping International Business School також надають студентам можливість взяти участь в програмах академічного обміну з університетами-партнерами.

Детальніше про програми Jönköping International Business School ви зможете дізнатися на виставці "Навчання за кордоном", що відбудеться 28 січня 2012 року в готелі "Hyatt Regency", за адресою: м. Київ, вул. Алли Тарасової, 5.Організатор виставки - Центр освіти за кордоном "Students International".

Більш детальна інформація про виставку та реєстрація відвідувачів на сайті організаторів.

Освіта.ua
18.01.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів