Мережа мовних центрів Kaplan International Colleges

Міжнародна мережа мовних центрів Kaplan International Colleges візьме участь в VI Щорічній виставці закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться в січні 2013 року в декількох містах України

Мережа мовних центрів Kaplan International Colleges

Мережа мовних центрів Kaplan International Colleges успішно працює на освітньому ринку 70 років. Відділення Kaplan International знаходяться в різних країнах світу.

Навчальні заклади Kaplan International Colleges обладнані сучасними класами, комп'ютерними лабораторіями з новітнім обладнанням, лінгафонними кабінетами, відеозалами, бібліотеками і спеціальними класами для самостійних занять.

У класах є мультимедійне обладнання для швидкого і ефективного навчання. Студенти мають вільний доступ до Інтернету та навчальних матеріалів.

Мовні центри Kaplan International Colleges використовують ексклюзивні навчальні матеріали, спеціально розроблені для цих шкіл експертами в галузі підготовки до іспитів з іноземних мов. Саме фахівці школи Kaplan розробили іспит TOEFL.

Кожен студент може підібрати програму, яка б відповідала його запитам, адже в Kaplan International Colleges пропонується шість рівнів вивчення мови.

З боку мовного центру надається широкий вибір варіантів розміщення на період навчання за кордоном: у сім'ях, численних студентських резиденціях різного рівня комфорту і вартості, в апартаментах.

Крім того, в школах Kaplan надається широкий вибір програм навчання з підготовки до іспитів GMAT, GRE, SAT, необхідних для вступу до університетів за кордоном.

Також Kaplan надає професійну допомогу в підготовці до офіційних іспитів і тестів для медиків і юристів. Викладачі відповідають високим стандартам, а програма і методики навчання постійно змінюються відповідно до запитів студентів.

У кожному мовному центрі Kaplan працює служба сприяння вступу до університетів за кордоном.

Докладніше про освітні програми та діяльність Kaplan International Colleges ви зможете дізнатися під час проведення VI Щорічної виставки «Освіта за кордоном», що відбудеться в січні в Києві, Дніпропетровську, Донецьку та Луганську:

  • Київ: 26 і 27 січня, готель "Hyatt Regency", вул. Алли Тарасової, 5. (26 січня з 12:00 до 18:00, 27 січня з 12:00 до 16:00);
  • Дніпропетровськ: 24 січня, готель Grand Hotel Ukraine 5*, вул. Короленка, 2. (з 13:00 до 19:00);
  • Донецьк: 29 січня, готель Ramada, б-р Шевченка, 20 (з 12:00 до 18:00);
  • Луганськ: 31 січня, конференц-зал готелю "Дружба", адреса вул. Сороки П.А., 16-а (з 13:00 до 19:00).

Організатор виставки: Компанія «Students International». Зареєструватися на виставку ви можете на сайті організаторів.

VI Щорічна виставка «Освіта за кордоном» проходить за інформаційної підтримки Освіта.ua.

Освіта.ua
15.01.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів