Humber College (Канада)

Humber College (Канада) візьме участь в VI Щорічній виставці закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться в січні 2013 року в декількох містах України

Humber College (Канада)

Humber College - державний навчальний заклад, заснований в Канаді в 1967 році. Сьогодні це один з провідних політехнічних коледжів Канади.

У коледжі щорічно навчаються 22 тисяч студентів. Також, понад 700 іноземців з 60 країн світу щороку вступають до Humber College.

Коледж має три основні кампуси - Lakeshore, North і Orangeville, розташовані в сорока хвилинах їзди від центру міста. Кожен кампус має власну сучасну та комфортну резиденцію. На кожному з кампусів є спортзали, кафе, медичні центри, дитячі сади тощо.

Навчання ведеться англійською мовою. Студенти можуть здобути тут вищу і післядипломну освіту за наступними спеціальностями: електроніка та мікроелектроніка, технологія, дизайн інтер'єру, виробництво фільмів, маркетинг, бухгалтерський облік, міжнародний бізнес, управління бізнесом.

На сьогоднішній день в коледжі викладаються понад 150 навчальних програм у 40 різних галузях знань.

Кожна програма розроблена спільно з представниками досліджуваної галузі та поєднує в собі як теорію, так і практику.

На більшості спеціальностей оплачуване або неоплачуване стажування включено в програму навчання для того, щоб студенти отримали досвід роботи ще до закінчення навчання. Наприклад, на території одного з кампусів знаходиться власний спа-салон, де студенти Spa Management Diploma program на практиці засвоюють необхідні навички.

Особливою популярністю серед студентів коледжу користуються бакалаврські програми в області реклами, дизайну інтер'єрів, юриспруденції, моди, журналістики і музики.

Для вступу на бакалаврські та магістерські програми абітурієнти мають здати іспит IELTS із загальним балом не нижче 6.0.

Покращити знання іноземної мови можна на мовних курсах при коледжі, на яких студенти також поліпшують базові академічні навички: конспектування, написання рефератів, доповідей тощо. Набір на програму відбувається шість разів на рік. Мінімальна тривалість курсу - 8 тижнів.

Докладніше про освітні програми та діяльність Humber College (Канада) ви зможете дізнатися під час проведення VI Щорічної виставки «Освіта за кордоном», що відбудеться в січні в Києві, Дніпропетровську, Донецьку та Луганську:

  • Київ: 26 і 27 січня, готель "Hyatt Regency", вул. Алли Тарасової, 5. (26 січня з 12:00 до 18:00, 27 січня з 12:00 до 16:00);
  • Дніпропетровськ: 24 січня, готель Grand Hotel Ukraine 5*, вул. Короленка, 2. (з 13:00 до 19:00);
  • Донецьк: 29 січня, готель Ramada, б-р Шевченка, 20 (з 12:00 до 18:00);
  • Луганськ: 31 січня, конференц-зал готелю "Дружба", адреса вул. Сороки П.А., 16-а (з 13:00 до 19:00).

Організатор виставки: Компанія «Students International». Зареєструватися на виставку ви можете на сайті організаторів.

VI Щорічна виставка «Освіта за кордоном» проходить за інформаційної підтримки Освіта.ua.

Освіта.ua
15.01.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів