Міжнародна навчальна організація Study Group

Міжнародна навчальна організація Study Group візьме участь в VI Щорічній виставці закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться в січні 2013 року в декількох містах України

Міжнародна навчальна організація Study Group

Навчальні центри Study Group International (SGI) розташовані на території Великої Британії, Ірландії, Австралії, Канади, США і Нової Зеландії.

Щороку більше 35 тисяч студентів з усіх країн світу здобувають освіту та вивчають іноземні мови на програмах Study Group. Зараз SGI входить до складу Daily Mail Group, однієї зі ста найбільших британських корпорацій.

Починаючи з кінця 80-х років, SGI почала надавати комплексні освітні послуги: вивчення англійської мови, середня освіта, професійна і бізнес-освіта, підготовка до вступу в університети Великої Британії, США та Австралії.

Почавши з придбання Bellerbys College на півдні Англії, SGI згодом стала власником мережі коледжів, мовних центрів і шкіл. Сьогодні компанія складається з безлічі підрозділів, кожний з яких відповідає за певний спектр підготовки в сфері освіти.

Bellerbys College є одним із провідних навчальних закладів Study Group. Цей освітній заклад зі світовою популярністю успішно готує іноземних студентів до вступу в кращі університети Великої Британії. Центри коледжу розташовані в самих популярних містах Англії: Лондоні, Брайтоні, Кембриджі та Оксфорді.

Bellerbys College пропонує традиційні програми британської середньої освіти та спеціалізовані програми підготовки до вступу на бакалаврські та магістерські програми британських університетів. Під час виставки відвідувачі зможуть дізнатися про стипендії від Bellerbys College.

Компанія Study Group також працює в партнерстві з університетами та коледжами в США і Канаді, пропонуючи пряме зарахування на програми бакалавріату та магістратури, а також підготовчі програми для вступу на базі університетів (International First Year - вступ на 2-й курс, ESL Transition Programme, Pre -Masters).

У міжнародних центрах Study Group - International Study Centres (ISC) на кампусах провідних британських університетів, Study Group проводить навчання за програмами Foundation, Pre-Masters і International Year One, які готують студентів до вступу в кращі британські університети. В Ірландії Study Group представлена школою Education Through English.

Charles Sturt University International Campus та Martin College - це навчальні заклади, що відповідають за професійні програми навчання в Австралії, а Taylors College і Edwards College - за навчання школярів та їх підготовку до вступу в австралійські університети.

Партнер організації FSL пропонує навчання для школярів та підготовчі курси для вступу до американських університетів.

Профіль ще одного партнера організації - ETE - програми для школярів в Ірландії та вивчення англійської мови.

Через іспанський підрозділ організації "Центр культурних обмінів", що входить до складу SGI, здійснюється також викладання іспанської мови та реалізуються програми для школярів.

Докладніше про освітні програми та діяльність Міжнародної організації Study Group ви зможете дізнатися під час проведення VI Щорічної виставки "Освіта за кордоном", що відбудеться в січні у Києві, Дніпропетровську та Луганську:

  • Київ: 26 і 27 січня, готель "Hyatt Regency", вул. Алли Тарасової, 5. (26 січня з 12:00 до 18:00, 27 січня з 12:00 до 16:00);
  • Дніпропетровськ: 24 січня, готель Grand Hotel Ukraine 5*, вул. Короленка, 2. (з 13:00 до 19:00);
  • Луганськ: 31 січня, конференц-зал готелю "Дружба", адреса вул. Сороки П.А., 16-а (з 13:00 до 19:00).

Організатор виставки: Компанія "Students International". Зареєструватися на виставку ви можете на сайті організаторів.

VI Щорічна виставка "Освіта за кордоном" проходить за інформаційної підтримки Освіта.ua.

Освіта.ua
17.01.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів