Anglia Ruskin University (Велика Британія)

28 січня в Києві, під час проведення виставки закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", відбудеться презентація програм навчання Anglia Ruskin University

Anglia Ruskin University (Велика Британія)

Anglia Ruskin University (ARU) був заснований у 1858 році на базі Кембриджської школи мистецтв та Центру навчання для дорослих у Челмсфорді. На сьогодні університет має кампуси в обох містах. В університеті навчаються 25 тисяч студентів, з них 20% - студенти з більш ніж ста країн світу.

Зазвичай, до цього університету приїжджають вивчати бізнес, комп'ютерні науки, право, музику і оптометрію.

Студенти обирають цей університет ще й тому, що ARU надає можливість отримати освіту за програмою МВА.

У Кембриджському кампусі університету також викладається ряд курсів англійської мови з метою підготовки іноземців до навчання в університеті.

Вартість навчання в університеті на 2012/2013 академічний рік: вища освіта - від 10 500 фунтів, магістратура - від 11 000 фунтів, програми МВА - від 13 800 фунтів.

Детальніше про програми Anglia Ruskin University ви зможете дізнатися під час проведення виставки "Освіта за кордоном", яка відбудеться 28 січня 2012 року в готелі "Hyatt Regency", за адресою: м. Київ, вул. Алли Тарасової, 5. Організатор виставки - Центр освіти за кордоном "Students International".

Більш детальна інформація про виставку та реєстрація відвідувачів на сайті організаторів.

Освіта.ua
20.01.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів