Malmö University (Швеція)

Malmö University презентує свої освітні програми під час проведення виставки "Навчання за кордоном", що відбудеться 28 січня в Києві

Malmö University (Швеція)

Університет був заснований в 1998 році на півдні Швеції, у місті Мальме. Від Мальме всього за 30 хвилин на поромі можна дістатися Копенгагена.

Університет є молодим і динамічним навчальним закладом, одним з найбільших вузів Швеції - в його стінах здобувають освіту близько 24 тисяч студентів, а штат співробітників університету становить близько 1400 осіб. В університеті навчаються 1800 іноземних студентів.

На сьогоднішній день в навчальному закладі пропонується навчання на більш ніж 90 програмах і на 500 курсах. З них 18 програм і 90 курсів викладаються англійською мовою.

Особливу увагу університет приділяє навчанню на інноваційних програмах: нові біомедичні методи і технології, інтерактивний дизайн, комп'ютерні технології, а також на міжнародних програмах у сфері політології, прав людини, медіації (вирішення конфліктних ситуацій), європейських та міжнародних відносин.

Поспілкуватися з представником Malmö University і отримати більш докладну інформацію про навчання ви зможете під час проведення виставки "Навчання за кордоном", що відбудеться 28 січня 2012 року в готелі "Hyatt Regency", за адресою: м. Київ, вул. Алли Тарасової, 5. Організатор виставки - Центр освіти за кордоном "Students International".

Більш детальна інформація про виставку та реєстрація відвідувачів на сайті організаторів.

Освіта.ua
18.01.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів