University of Toronto (Канада)

28 січня в Києві, під час проведення виставки закордонних навчальних закладів "Навчання за кордоном", відбудеться презентація освітніх програм University of Toronto

University of Toronto (Канада)

Згідно з рейтингом Academic Ranking of World Universities-2011, University of Toronto посів 26 місце в рейтингу топ-500 кращих університетів світу та 1 місце в національному рейтингу Канади.

В університеті навчаються близько 70000 студентів, з них 6000 - іноземні студенти, працюють близько 3000 викладачів, 10 з яких є нобелівськими лауреатами.

На сьогоднішній день в University of Toronto викладають більш ніж 300 переддипломних програм. Підготовка фахівців здійснюється на факультетах прикладних та інженерних наук; архітектури, ландшафту та дизайну; гуманітарних та природничих наук; лісового господарства; інформаційних технологій; фізичної культури та здоров'я; соціальної роботи, а також на театральному, медичному, педагогічному, юридичному, фармацевтичному і музичному факультетах.

Університет був заснований в 1827 році і на сьогоднішній день складається з трьох кампусів. Головний кампус займає 10 кварталів у центрі Торонто. До складу університету входять 17 шкіл, 19 магістерських навчальних закладів та 13 навчальних клінік.

Детальніше про програми University of Toronto ви зможете дізнатися під час проведення виставки "Навчання за кордоном", що відбудеться 28 січня 2012 року в готелі "Hyatt Regency", за адресою: м. Київ, вул. Алли Тарасової, 5. Організатор виставки - Центр освіти за кордоном "Students International".

Більш детальна інформація про виставку та реєстрація відвідувачів на сайті організаторів.

Освіта.ua
18.01.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів