Освітня компанія Домар Тревел Ед'юкейшен

Освітня компанія Домар Тревел Ед'юкейшен візьме участь у Міжнародному ярмарку освіти, що відбудеться в Києві 4 жовтня

Освітня компанія Домар Тревел Ед'юкейшен

Виставка освітніх послуг "Міжнародний ярмарок освіти" проводиться в Росії з 1998 року і є однією з найбільших виставок міжнародної освіти в Москві і Санкт-Петербурзі. У цьому році виставка вперше відвідає столицю України. Одним з учасників виставки стане освітнє агентство Домар Тревел Ед'юкейшен.

Вибір навчального закладу дуже серйозний крок у житті кожного абітурієнта, наша компанія має 15-ти річний досвід роботи зарахування студентів до університетів, коледжів, мовних центрів, закладів післядипломної освіти та шкіл за кордоном.

Ми розуміємо, наскільки важливо для кожного студента вибрати ту програму, яка б максимально відповідала його інтересам. Тому фахівці компанії приділяють максимальну увагу підбору програми, вивченню кожного університету і складанню навчального плану.

Під час "Міжнародного ярмарку освіти" ми пропонуємо студентами отримати безкоштовну консультацію від академічних консультантів агентства. З нашою допомогою, ви зможете обрати навчальний заклад, орієнтуючись на навчальну програму, необхідну кваліфікацію, обрану професію і бюджет.

На виставці також будуть представлені програми, що розроблені компанією Домар Тревел Ед'юкейшен і зарубіжними навчальними закладами спеціально для українських студентів:

  • Канікулярні програми для дітей;
  • Мовні курси для дорослих;
  • Програми одержання диплома бакалавра;
  • Магістерські програми для випускників університетів;
  • Курси професійної підготовки і підвищення кваліфікації.

Міжнародний ярмарок освіти, в якому візьме участь освітня компанія Домар Тревел Ед'юкейшен, відбудеться 4 жовтня в готелі "Hyatt Regency Kiev" (вул. Алли Тарасової, 5).

Час роботи виставки: з 15.00 до 19.00, вхід вільний.

Зареєструватися та отримати запрошення можна на сайті організатора виставки МВ "Центр інтернаціональних освітніх програм".

Освіта.ua
01.10.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів