Центр освіти за кордоном Students International

Освітня компанія Students International візьме участь у Міжнародному ярмарку освіти, що відбудеться в Києві 4 жовтня

Центр освіти за кордоном Students International

Виставка освітніх послуг "Міжнародний ярмарок освіти" проводиться в Росії з 1998 року і є однією з найбільших виставок міжнародної освіти в Москві і Санкт-Петербурзі. У цьому році виставка вперше відвідає столицю України. Одним з учасників виставки стане освітнє агентство Students International.

Students International уже четвертий рік поспіль отримує головний приз в номінації "Краще агентство Східної Європи" за версією британського журналу Study Travel Magazine.

Компанія співпрацює з відомими рейтинговими навчальними закладами Австралії, США, Канади, Великобританії, Новій Зеландії.

Під час проведення виставки представники Students International розкажуть про програми отримання вищої освіти за кордоном, представлять програми підготовки до вступу у провідні університети Великої Британії та Австралії, а також стипендіальні програми навчання.

Також буде представлено низку канікулярних освітніх програм для дітей та підлітків і програми вивчення англійської в інших країнах.

Міжнародний ярмарок освіти, в якому візьме участь Центр освіти за кордоном Students International, відбудеться 4 жовтня в готелі "Hyatt Regency Kiev" (вул. Алли Тарасової, 5).

Час роботи виставки: з 15.00 до 19.00, вхід вільний.

Зареєструватися та отримати запрошення можна на сайті організатора виставки МВ "Центр інтернаціональних освітніх програм".

Освіта.ua
01.10.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів