Eit Labs Budapest Associate Partner (Угорщина)

Лабораторія Eit Labs Budapest Associate Partner візьме участь у Міжнародному ярмарку освіти, що відбудеться в Києві 4 жовтня

Eit Labs Budapest Associate Partner (Угорщина)

Виставка освітніх послуг "Міжнародний ярмарок освіти" проводиться в Росії з 1998 року і є однією з найбільших виставок міжнародної освіти в Москві і Санкт-Петербурзі. У цьому році виставка вперше відвідає столицю України. Одним з учасників виставки стане Лабораторія Eit Labs Budapest Associate Partner в Будапешті.

Лабораторія EIT в Будапешті - одна з трьох організацій, обраних Європейським Інститутом Інновацій та Технологій (EIT) для прискорення інноваційного розвитку в Європі.

Мета організації - залучення на ринок інновацій в області інформаційних і комунікаційних технологій. Для досягнення цієї мети EIT займається налагодженням контактів між провідними навчальними закладами, науковими центрами і промисловими підприємствами Європи. Завдяки програмам мобільності EIT допомагає об'єднати талановитих молодих фахівців і вчених з різних країн, прищепити їм підприємницький дух і бажання втілювати в життя свої ідеї.

Для ознайомлення студентів, дослідників і викладачів з навичками підприємництва EIT вводить доповнення в структуру існуючих магістерських і докторських програм університетів. Завдяки їм, студенти отримують можливість практичної роботи під час навчання над одним із зовнішніх проектів. Програми здійснюються спільно з провідними технічними університетами Європи, а по закінченні навчання студенти отримують два дипломи. Диплом EIT визнається в усьому світі і стає початком для успішної кар'єри.

Програми академічної мобільності EIT дозволяють інженерам і дослідникам з різних країн Європи брати участь у спільної науково-дослідної діяльності. Організація проводить тематичні наукові семінари та зустрічі, а також дає можливість використовувати в дослідженнях найсучасніше обладнання та лабораторії.

Міжнародний ярмарок освіти, в якому візьме участь Eit Labs Budapest Associate Partner, відбудеться 4 жовтня в готелі "Hyatt Regency Kiev" (вул. Алли Тарасової, 5).

Час роботи виставки: з 15.00 до 19.00, вхід вільний.

Зареєструватися та отримати запрошення можна на сайті організатора виставки МВ "Центр інтернаціональних освітніх програм".

Освіта.ua
25.09.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів