Auburn University (США)

Auburn University візьме участь у Міжнародному ярмарку освіти, що відбудеться в Києві 4 жовтня

Auburn University (США)

Виставка освітніх послуг "Міжнародний ярмарок освіти" проводиться в Росії з 1998 року і є однією з найбільших виставок міжнародної освіти в Москві і Санкт-Петербурзі. У цьому році виставка вперше відвідає столицю України. Одним з учасників виставки стане американський Auburn University.

Університет є державним вищим навчальним закладом, що розташований у Оберні (Алабама, США). Auburn University, заснований у 1856 році, є одним з найбільших університетів штату і одним з найстаріших університетів країни.

У 2011 році університет посів 37-му сходинку в рейтингу державних вузів Сполучених Штатів.

До складу університету входять тринадцять коледжів і шкіл, що пропонують освітні програми з різних спеціальностей. Auburn University насамперед відомий своїми освітніми програмами в області архітектури і дизайну, фармацевтики, ветеринарії, машинобудування, лісового господарства, бізнес адміністрування.

Кампус університету має все необхідне для комфортного навчання і відпочинку студентів.

Міжнародний ярмарок освіти, в якому візьме участь Auburn University, відбудеться 4 жовтня в готелі "Hyatt Regency Kiev" (вул. Алли Тарасової, 5).

Час роботи виставки: з 15.00 до 19.00, вхід вільний.

Зареєструватися та отримати запрошення можна на сайті організатора виставки МВ "Центр інтернаціональних освітніх програм".

Освіта.ua
25.09.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів