University of Mediterranean Karpasia (Північний Кіпр)

University of Mediterranean Karpasia візьме участь у Міжнародному ярмарку освіти, що відбудеться в Києві 4 жовтня

University of Mediterranean Karpasia (Північний Кіпр)

Виставка освітніх послуг "Міжнародний ярмарок освіти", що проводиться в Росії з 1998 року, є однією з найбільших виставок міжнародної освіти в Москві і Санкт-Петербурзі. У цьому році виставка вперше відвідає столицю України. Одним з учасників виставки стане University of Mediterranean розташований у Нікосії (Північний Кіпр).

Університет акредитований Радою з вищої освіти Туреччини (HEC) і Радою з вищої освіти Північного Кіпру (YODAK).

Студенти університету мають можливість вибрати бакалаврську чи магістерську освітню програму одного з чотирьох факультетів - повітряного транспорту, права, бізнесу, туризму та готельного менеджменту.

До структури університету також входить Інститут соціальних наук, Школа іноземних мов та Школа додаткової освіти. Кампус університету розташований в самому центрі міста Нікосія, що надає всі можливості для навчання і отримання переваг життя в столиці.

Міжнародний ярмарок освіти, в якому візьме участь University of Mediterranean Karpasia, відбудеться 4 жовтня в готелі "Hyatt Regency Kiev" (вул. Алли Тарасової, 5).

Час роботи виставки: з 15.00 до 19.00, вхід вільний.

Зареєструватися та отримати запрошення можна на сайті організатора виставки МВ "Центр інтернаціональних освітніх програм".

Освіта.ua
25.09.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів