Omnicom School of languages (Канада)

Мовна школа Omnicom School of languages візьме участь у Міжнародному ярмарку освіти, що відбудеться в Києві 4 жовтня

Omnicom School of languages (Канада)

Виставка освітніх послуг "Міжнародний ярмарок освіти", що проводиться в Росії з 1998 року, є однією з найбільших виставок міжнародної освіти в Москві і Санкт-Петербурзі. У цьому році виставка вперше відвідає столицю України. Одним з учасників виставки стане мовна школа Омніком.

Omnicom School of languages є однією з найвідоміших і респектабельних мовних шкіл Канади, що отримала акредитацію в 1974 році. В даний час в двох школах в Торонто і Калгарі студенти мають можливість вивчити або удосконалити знання англійської.

Школа пропонує курси підготовки до міжнародних мовних іспитів TOEFL iBT (складання іспиту в школі), TOEIC, FCE та CAE. Спеціальні програми для тих, хто живе, навчається і працює в Канаді. Курси ділової англійської мови.

Програма Study and Work in Canada дозволяє інтенсивно вивчати англійську мову та офіційно працювати в країні.

Програма підготовки до вступу до коледжів та університетів Канади дозволить отримати необхідне для навчання знання мови, а також передбачає спрощену процедуру вступу до більшості навчальних закладів країни.

Проживання іноземних студентів можливе як в студентському гуртожитку, так і в сім'ї. Всі сім'ї ретельно відбираються школою, що гарантує безпечну і доброзичливу атмосферу, а також можливість щоденної мовної практики.

Міжнародний ярмарок освіти, в якому візьме участь Omnicom School of languages, відбудеться 4 жовтня в готелі "Hyatt Regency Kiev" (вул. Алли Тарасової, 5).

Час роботи виставки: з 15.00 до 19.00, вхід вільний.

Зареєструватися та отримати запрошення можна на сайті організатора виставки МВ "Центр інтернаціональних освітніх програм".

Освіта.ua
25.09.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів