Corvinus University of Budapest (Угорщина)

Corvinus University of Budapest візьме участь у Міжнародному ярмарку освіти, що відбудеться в Києві 4 жовтня

Corvinus University of Budapest (Угорщина)

Виставка освітніх послуг "Міжнародний ярмарок освіти", що проводиться в Росії з 1998 року, є однією з найбільших виставок міжнародної освіти в Москві і Санкт-Петербурзі. У цьому році виставка вперше відвідає столицю України. Одним з учасників виставки стане Corvinus University of Budapest.

Будапештський університет ім. Корвіна (Університет Корвіна) є одним з найпрестижніших навчальних закладів Угорщини. Університет пропонує освітні програми в багатьох областях, однак знаменитий він своєю освітою в області економіки і управління.

У 1948 році факультет економіки Королівського угорського університету був перетворений в окремий навчальний заклад - Університет економічних наук. Своє нинішнє ім'я університет отримав у 2000 році.

Сьогодні університет об'єднує сім факультетів - бізнес-адміністрування, економіки, соціальних наук, державного управління, сільськогосподарських наук, харчової промисловості, ландшафтної архітектури.

Серед випускників університету багато міністрів і 4-й президент Угорщини.

Для іноземних студентів університет пропонує бакалаврські, магістерські й докторські програми англійською мовою. Університет також бере участь у більшості програм міжнародного студентського обміну.

Міжнародний ярмарок освіти, в якому візьме участь Corvinus University of Budapest, відбудеться 4 жовтня в готелі "Hyatt Regency Kiev" (вул. Алли Тарасової, 5).

Час роботи виставки: з 15.00 до 19.00, вхід вільний.

Зареєструватися та отримати запрошення можна на сайті організатора виставки МВ "Центр інтернаціональних освітніх програм".

Освіта.ua
25.09.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів