University of Northampton (Англія)

University of Northampton візьме участь у Міжнародному ярмарку освіти, що відбудеться в Києві 4 жовтня

University of Northampton (Англія)

Виставка освітніх послуг "Міжнародний ярмарок освіти", що проводиться в Росії з 1998 р., є однією з найбільших виставок міжнародної освіти в Москві і Санкт-Петербурзі. У цьому році виставка вперше відвідає столицю України. Одним з учасників виставки стане University of Northampton.

Університетський коледж міста Нортхемптон, розташований в центральній Англії, отримав статус університету в 2005 році, підтвердивши високий академічний рівень своїх освітніх програм.

Сьогодні в університеті навчаються майже 14000 студентів з 100 країн світу. Студенти можуть обрати програму будь-якого рівня, від підготовчого курсу до отримання ступеня PhD. Можливе отримання освіти в галузі мистецтв, науки і технології, педагогіки, охорони здоров'я, бізнесу і соціальних наук.

Університет має у своєму розпорядженні два кампуси та умови для успішного навчання і комфортного життя студентів.

У 2012 році, згідно з рейтингом Guardian University Guide, університет посів 63-е місце серед 120 університетів Великої Британії.

Для обдарованих іноземних студентів передбачені стипендії.

Іноземні студенти можуть пройти підготовчий курс перед вступом до університету, а також інтенсивний курс англійської мови.

Міжнародний ярмарок освіти, в якому візьме участь University of Northampton, відбудеться 4 жовтня в готелі "Hyatt Regency Kiev" (вул. Алли Тарасової, 5).

Час роботи виставки: з 15.00 до 19.00, вхід вільний.

Зареєструватися та отримати запрошення можна на сайті організатора виставки МВ "Центр інтернаціональних освітніх програм".

Освіта.ua
25.09.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів