Berkeley College (США)

Berkeley College візьме участь у Міжнародному ярмарку освіти, що відбудеться в Києві 4 жовтня

Berkeley College (США)

Виставка освітніх послуг "Міжнародний ярмарок освіти", що проводиться в Росії з 1998 року, є однією з найбільших виставок міжнародної освіти в Москві і Санкт-Петербурзі. У цьому році виставка вперше відвідає столицю України. Одним з учасників виставки стане Berkeley College.

Коледж Берклі, заснований в 1931 році, пропонує студентам з усього світу навчання у самому центрі міста Нью-Йорк. У коледжі представлені програми бакалавріату і неповного бакалаврату (associate's degree) з бізнес адміністрування, фінансів, управління інформаційними системами, маркетингу і менеджменту.

Перш за все, Berkeley College знаменитий своїми освітніми програмами з міжнародного бізнесу, а також маркетингу і менеджменту в індустрії моди.

Коледж має хорошу репутацію серед роботодавців завдяки професійній спрямованості всіх програм. Кожна освітня програма передбачає стажування в компаніях, а їх керівництво бере участь у розробці навчальних курсів.

Для обдарованих іноземних студентів передбачено гранти і стипендії.

Коледж надає іноземним студентам підтримку з усіх питань, що стосуються вступу, навчання й життя в США, а також можливостей працевлаштування і подальшого професійного зростання.

Міжнародний ярмарок освіти, в якому візьме участь Berkeley College, відбудеться 4 жовтня в готелі "Hyatt Regency Kiev" (вул. Алли Тарасової, 5).

Час роботи виставки: з 15.00 до 19.00, вхід вільний.

Зареєструватися та отримати запрошення можна на сайті організатора виставки МВ "Центр інтернаціональних освітніх програм".

Освіта.ua
25.09.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів