Pace University (США)

Pace University візьме участь у Міжнародному ярмарку освіти, що відбудеться в Києві 4 жовтня

Pace University (США)

Виставка освітніх послуг "Міжнародний ярмарок освіти", яка проводиться в Росії з 1998 р. є однією з найбільших виставок міжнародної освіти в Москві і Санкт-Петербурзі. У цьому році виставка вперше відвідає столицю України.

Одним з учасників виставки стане Pace University. Історія Університету почалася в 1906 році, коли брати Пейс заснували в Нью-Йорку приватну бізнес школу. Сьогодні університет об'єднує шість шкіл і коледжів, що пропонують широкий спектр освітніх програм за різними спеціальностями. Навчання проходить в трьох кампусах розташованих як в самому центрі міста - на Нижньому Манхеттені, так і в передмістях.

Університет найбільш відомий своїми освітніми програмами в області бізнесу, комп'ютерних технологій та психології. Його випускниками є топ менеджери і директори провідних світових компаній.

Університет є членом національних професійних асоціацій та має акредитацію всіх освітніх програм.

Навчання в університеті платне. Для іноземних студентів передбачені стипендії. У 2011 році стипендію отримали 92% іноземних студентів, які вступили на бакалаврські програми. Також, іноземні студенти мають можливість пройти інтенсивні курси англійської мови в працюючому при університеті Інституті англійської мови.

Міжнародний ярмарок освіти, в якому візьме участь Pace University, відбудеться 4 жовтня в готелі "Hyatt Regency Kiev" (вул. Алли Тарасової, 5).

Час роботи виставки: з 15.00 до 19.00, вхід вільний.

Зареєструватися та отримати запрошення можна на сайті організатора виставки МВ "Центр інтернаціональних освітніх програм".

Освіта.ua
25.09.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів