У Києві відбудеться Міжнародний ярмарок освіти

На виставці освітніх послуг "Міжнародний ярмарок освіти", що відбудеться 4 жовтня, будуть представлені навчальні заклади і організації, які пропонують програми навчання за кордоном

У Києві відбудеться Міжнародний ярмарок освіти

Виставка освітніх послуг "Міжнародний ярмарок освіти" щороку проводиться в Росії з 1998 року, і є однією з найбільших виставок міжнародної освіти в Москві і Санкт-Петербурзі. У цьому році виставка вперше відвідає столицю України.

На виставці будуть представлені навчальні заклади та організації, що пропонують програми навчання за кордоном. При цьому спеціальний акцент зроблений на отриманні освіти в Європі.

Про можливості безкоштовної вищої освіти в Німеччині та Франції можна буде дізнатися у співробітників державних організацій цих країн - Німецької служби академічних обмінів (DAAD) та Агентства CampusFrance.

Про вивчення англійської мови в рідному місті за європейськими стандартами, розкажуть представники Британської Ради (British Council). Вони ж нададуть відповіді на запитання, як, і де скласти іспити з англійської як іноземної.

З особливостями підготовки та складання іспиту з англійської мови IELTS відвідувачів ознайомлять представники компанії Students International, яка також відома як найкраще агентство з навчання за кордоном Східної Європи і пропонує широкий спектр освітніх програм в різних країнах світу.

Програми вищої освіти у Великої Британії представить University of Northampton, а програми навчання бакалавріату та магістратурі в Угорщині - відомий університет Будапешта Corvinus University.

Про те, як отримати диплом престижного австралійського університету, навчаючись на Близькому Сході на березі теплого моря, можна буде дізнатися, відвідавши стенд University of Wollongong in Dubai.

Освітні програми Північної Америки представлятимуть навчальні заклади і організації із США і Канади, серед яких Access American Education, Auburn University, Berkeley College, Omnicom School of Languages, Pace University та інші.

Також, під час проведення виставки, програми навчання за кордоном представить відома українська освітня компанія Domar Travel Education, яка користується заслуженим авторитетом серед професіоналів, студентів та батьків.

Виставка освітніх послуг "Міжнародний ярмарок освіти" відбудеться 4 жовтня в готелі "Hyatt Regency Kiev" (вул. Алли Тарасової, 5).

Час роботи виставки: з 15.00 до 19.00, вхід вільний.

Зареєструватися та отримати запрошення можна на сайті організатора виставки "Центр інтернаціональних освітніх програм".

Всі учасники виставки "Міжнародний ярмарок освіти".

Освіта.ua
19.09.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів