HEC (Франція)

Бізнес-школа - НЕС візьме участь у Міжнародній виставці закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться в Києві

HEC (Франція)

Вища Комерційна Школа Парижа - НЕС є першою французькою бізнес-школою, яка отримала усі три престижні міжнародні акредитації - AMBA, EQUIS, AACSB.

Програми Бізнес-школи пропонують повну палітру навчання з менеджменту за всіма спеціальностями. Протягом останніх 6 років НЕС посідає перше місце серед європейських бізнес-шкіл у рейтингу Financial Times.

Програми НЕС

Master of Science in Management.
Ця програма у галузі менеджменту передбачає освітній курс тривалістю 18 місяців, що розрахований на студентів, які мають завершену бакалаврську освіту з будь-якої спеціальності.

1 рік навчання: загальний курс менеджменту;

2 рік навчання: додаткова спеціалізація, що надається відповідно до обраного сектору діяльності.

Оne-year Masters Programs - програми підвищення кваліфікації, що розраховані на кандидатів, які мають завершену вищу освіту та бажають отримати додаткові компетенції у певному сегменті менеджменту.

 • Програми англійською мовою: International Business, International Finance (1 місце серед Global Finance Master, відповідно до рейтингу Financial Times, червень 2011), Managerial & Financial, Economics, Marketing, Strategic Management, Sustainable Development.
 • Програми французькою мовою: Підприємництво, Право та Міжнародний менеджмент, Інтелектуальний маркетинг, Корпоративний менеджмент, Медіа, Мистецтво та творчість.

Програми МВА

 • Програма повного циклу: двомовна (англо та франкомовна) програма у галузі загального менеджменту, що розрахована на 16 місяців та передбачає навчання професіоналів усіх сфер діяльності у міжнародному та багатокультурному контексті; середній досвід роботи 6 років.
 • Програма МВА без відриву від професійної діяльності надає можливість поєднати отримання якісної освіти та активної фахової діяльності.

Докторські програми НЕС мають на меті підготувати викладачів і науковців високого рівня у різноманітних дисциплінах з менеджменту.

Програми для топ-менеджменту

Зорієнтовані на поєднання активної професійної діяльності з навчанням:

TRIUM Global Executive MBA (у партнерстві з NYU Stern та LSE) розраховано на перспективних керівників для переходу до посад вищого рівня, зокрема на міжнародному рівні.

Executive MBA розроблена для топ-керівників, які щонайменше мають 15 років практичного досвіду.

Спеціалізовані магістерські програми створено для кандидатів з досвідом роботи від 5 років, що уможливлює поєднання професійної діяльності і навчання.

Програми, що мають сертифікацію надану Сертифікатом Вищої освіти у бізнесі CESA, пропонують освіту у багатьох галузях.

Програми англійською або французькою мовою, запроваджено на спеціальні замовлення підприємств.

Наукова діяльність та інновації НЕС

Довершений рівень дослідницьких робіт НЕС Париж було визнано Національним центром наукових досліджень (CNRS), завдяки чому у січні 2004 на базі НЕС було створено наукову лабораторію CNRS - GREGHEC (Науковий центр з досліджень управління при НЕС).

Національна агенція з оцінювання рівня наукових досліджень та вищої освіти (AERES) поставила найвищий можливий бал (А+) науковій діяльності НЕС Париж.

У той самий час, у 2011 році Financial Times надала НЕС Париж 3 місце серед європейських освітніх закладів за наукові дослідження у галузі управління.

Переваги

Визнання навчального закладу на міжнародному рівні:

 • студенти з понад 90 країн світу;
 • 118 міжнародних партнерських угод;
 • більше ніж 120 студентських асоціацій;
 • член-засновник ParisTech;
 • 44 000 випускників працюють у 113 країнах світу;
 • біржа (у співпраці з Reuters);
 • медіатека (понад 60 000 примірників навчально-наукової літератури, передплата на більше ніж 770 періодичних видань та 10 000 електронних носіїв, 28 баз даних он-лайн).

Географічне розташування

Навчальний комплекс НЕС розташований неподалік від Версаля.

Докладніше про освітні програми та діяльність бізнес-школи НЕС ви зможете дізнатися під час проведення Міжнародної виставки закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться з 15 до 17 листопада 2012 року в Національному центрі "Український дім" (м. Київ, вул. Хрещатик 2).

Організатор виставки: Товариство "Знання" України. Детальну інформацію про проведення заходу читайте на офіційному сайті виставки.

Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном" проходить за інформаційної підтримки Освіта.ua.

Освіта.ua
08.11.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів