ESCP Europe (Франція)

Європейська бізнес-школа ESCP Europe візьме участь у Міжнародній виставці закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться в Києві

ESCP Europe (Франція)

Європейська бізнес-школа – ESCP була заснована у 1819 році і на сьогодні є найстаршим навчальним закладом Європи у галузі менеджменту.

ESCP Europe є однією з найбільш поважних Вищих шкіл бізнесу в Європі. 5 студентських містечок ESCP розташовано у 5 європейських країнах.

Завдання ESCP Europe полягає у навчанні майбутніх керівників підприємств, які володіють глибокими знаннями з менеджменту та здатні застосовувати їх у міжкультурному середовищі.

ESCP Europe це:

  • 5 університетських містечок, розташованих у Парижі, Лондоні, Мадриді, Берліні та Турині;
  • 5 європейських дипломів: французький диплом Вищої школи, німецький диплом Каufmann, британський диплом магістра наук (MSc), італійський диплом магістра (Laurea Magistralc) та іспанський диплом магістра з адміністрування та управління підприємствами;
  • диплом МВА (дипломи магістра бізнес-адміністрування), який має акредитацію асоціації МВА (AMBA);
  • загальноосвітній диплом магістра європейського бізнесу (Master іn Еurореаn Business (МЕВ);
  • 15 спеціалізованих магістерських програм та 5 магістерських програм для керівного складу.

Наукова діяльність

  • 5 дослідницьких центрів;
  • у паризькому та берлінському відділеннях функціонують докторантури Європейської бізнес-школи.

Переваги

Навчання у 2-3 європейських країнах та можливість отримати 5 визнаних європейських дипломів.

Географічне розташування

Власні студентські містечка ESCP Europe розташовані у Парижі, Лондоні, Мадриді, Берліні та Турині.Докладніше про освітні програми та діяльність Європейської бізнес-школи ESCP Europe ви зможете дізнатися під час проведення Міжнародної виставки закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться з 15 до 17 листопада 2012 року в Національному центрі "Український дім" (м. Київ, вул. Хрещатик 2).

Організатор виставки: Товариство "Знання" України. Детальну інформацію про проведення заходу читайте на офіційному сайті виставки.

Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном" проходить за інформаційної підтримки Освіта.ua.

Освіта.ua
08.11.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів