Національний інститут прикладних наук – INSA (Франція)

Національний інститут прикладних наук візьме участь у Міжнародній виставці закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться в Києві

Національний інститут прикладних наук – INSA (Франція)

До Національного інституту прикладних наук Руана (INSA) приймаються абітурієнти всіх рівнів: від учорашніх школярів до студентів 1, 2, 3, 4 курсу українських університетів, а також аспіранти.

Прийом до INSA здійснюється за конкурсом (досьє та співбесіда). У студентів першого циклу навчання класичної секції або міжнародної двомовної секції, після завершення трьох семестрів навчання загальнонаукових дисциплін розпочинається цикл професійної спеціалізації.

Так, вже у четвертому семестрі студенти вивчають вступ до фахових дисциплін: спочатку студент може обирати 2 кафедри, а остаточний вибір основної кафедри навчання відбувається наприкінці семестру.

Завершивши навчання 6 семестрів за спеціалізацією, випускники отримують один з 7 дипломів інженерів INSA. Цей диплом визнається Комісією з надання ступеню інженера та прирівнюється до ступеня магістра.

Національний інститут прикладних наук дбає про різноманітність навчальних програм і ставить акцент на особистісних якостях майбутніх спеціалістів. Інженер INSA на високому рівні володіє компетенціями як наукового, так і технологічного рівнів, що тісно переплітаються з такими необхідними якостями, як вміння проводити аналіз і синтез, миттєво реагувати на зміну ситуації, здатність до роботи у команді.

Випускники інституту вміють керувати та обирати найоптимальніший шлях вирішення виробничих проблем, легко адаптуватися до ситуації та завчасно передбачити події. Разом з тим — це освічені, відкриті до всього нового, соціально-активні особистості.

INSA видає дипломи за такими спеціальностями:

  • архітектура інформаційних систем (сертифікат EURACE)
  • чиста хімія та інженерія (сертифікат EURACE)
  • енергетика та рух (сертифікат EURACE)
  • міське будівництво та стійкі і міцні конструкції (нова спеціалізація, започаткована у 2008 р.)
  • математичне моделювання систем управління (сертифікат EURACE)
  • керування виробничими ризиками та охорона навколишнього середовища (сертифікат EURACE)
  • механіка (сертифікат EURACE)

Також, INSA приділяє увагу науковій діяльності та має 8 наукових лабораторій, робота у 4 з яких проводиться спільно з Національним центром наукових досліджень.

INSA належить до першої мережі державних французьких інженерних шкіл. Розташовані у великих французьких регіонах, п’ять Національних інститутів прикладних наук є взірцевою освітньою моделлю, яка визнається вже понад півстоліття у всьому світі.

Ці навчальні заклади випускають щорічно 10% французьких інженерів, навчають більше ніж на 40 спеціальностях та мають 80 лабораторій найвищого рівня. Понад 60 000 колишніх випускників INSA сприяють розквіту світової економіки.

Докладніше про освітні програми та діяльність Національного інституту прикладних наук ви зможете дізнатися під час проведення Міжнародної виставки закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться з 15 до 17 листопада 2012 року в Національному центрі "Український дім" (м. Київ, вул. Хрещатик 2).

Організатор виставки: Товариство "Знання" України. Детальну інформацію про проведення заходу читайте на офіційному сайті виставки.

Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном" проходить за інформаційної підтримки Освіта.ua.

Освіта.ua
08.11.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів