Study in Europe

Освітній проект Європейської Комісії Study in Europe візьме участь у X Міжнародній виставці закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться в Києві

Study in Europe

В Європі функціонує понад чотири тисячі вищих навчальних закладів, від науково-дослідних установ вищого рівня до невеличких коледжів.

Компанія "Study in Europe" створена Європейською Комісією. Головним її завданням є сприяння привабливості європейської вищої освіти для студентів з різних країн світу.

З метою демонстрації можливостей європейської вищої освіти проект Європейської Комісії Study in Europe візьме участь у роботі спеціального стенду виставки.

Докладніше про освітні програми та діяльність Study in Europe ви зможете дізнатися під час проведення Міжнародної виставки закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться з 15 до 17 листопада 2012 року в Національному центрі "Український дім" (м. Київ, вул. Хрещатик 2).

Організатор виставки: Товариство "Знання" України. Детальну інформацію про проведення заходу читайте на офіційному сайті виставки.

Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном" проходить за інформаційної підтримки Освіта.ua.

Освіта.ua
06.10.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів