Swiss Montreux Business School (Швейцария)

Швейцарська бізнес-школа Swiss Montreux Business School візьме участь у X Міжнародній виставці закордонних навчальних закладів «Освіта за кордоном», що відбудеться в Києві

Swiss Montreux Business School (Швейцария)

Бізнес-школа Swiss Montreux Business School (SMBS) розташована в самому фешенебельному куточку Швейцарії - у місті Монтре.

SMBS є вищим навчальним закладом, що пропонує як очну, так і дистанційну бізнес-освіту.

Навчання проводиться за Болонською системою, що використовується і визнається всіма вузами країн Європейського Союзу та кореспондується з освітньою системою Північної Америки, завдяки чому, Швейцарський диплом від SMBS буде визнаний як вузами, так і роботодавцями по всьому світу.

SMBS - це університет, для якого пріоритетним є індивідуальний підхід до кожного студента. SMBS сфокусований не на кількості слухачів, а на якості освіти для них, у зв'язку з чим кількість студентів у навчальних групах не перевищує 15-20 людей.

Вартість навчання складає 14 750 швейцарських франків за академічний рік. Більше того, кожен студент має право на роботу в обсязі 20 годин на тиждень, що при бажанні дозволяє покрити витрати на проживання та харчування.

Детальніше про програми навчання в Swiss Montreux Business School ви зможете дізнатися під час проведення Міжнародної виставки закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться з 15 по 17 листопада 2012 року в Національному центрі "Український дім" (м. Київ, вул. Хрещатик 2).

Організатор виставки: Товариство "Знання" України. Докладну інформацію про проведення заходу читайте на офіційному сайті виставки.

Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном" відбуватиметься за інформаційної підтримки Освіта.ua.

Освіта.ua
06.10.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів