University of the Arts London (Англія)

University of the Arts London візьме участь у X Міжнародній виставці закордонних навчальних закладів «Освіта за кордоном», що відбудеться в Києві

University of the Arts London (Англія)

University of the Arts London (Лондонський університет мистецтв) - найбільший університет мистецтва та дизайну в Європі, світовий лідер у викладанні і дослідженнях в цій галузі.

Лондонський університет мистецтв пропонує величезну кількість навчальних програм з мистецтва, дизайну, моди, медіа і комунікацій, архітектури, кінематографу.

Університет пропонує різноманітні програми від короткострокових курсів і однорічних програм до бакалавріату та магістратури.

Процес викладання в університеті має акцент на практику, що надає можливість глибше зрозуміти індустрію моди і дизайну вже під час навчання.

У студентів університету також є можливість співпрацювати один з одним і створювати спільні проекти, під час яких вони розвивають свої творчі здібності і набувають технічних і прикладних знань.

Детальніше про програми навчання в University of the Arts London ви зможете дізнатися під час проведення Міжнародної виставки закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться з 15 по 17 листопада 2012 року в Національному центрі "Український дім" (м. Київ, вул. Хрещатик 2).

Організатор виставки: Товариство "Знання" України. Докладну інформацію про проведення заходу читайте на офіційному сайті виставки.

Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном" відбуватиметься за інформаційної підтримки Освіта.ua.

Освіта.ua
06.10.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів