University of the Thai Chamber Commerce (Таїланд)

Університет Торгової Палати Таїланду візьме участь у X Міжнародній виставці закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться в Києві

University of the Thai Chamber Commerce (Таїланд)

Університет Торгової Палати Таїланду (University of the Thai Chamber Commerce), який засновано в 1940 році, є одним з провідних бізнес-університетів Азії.

Університет отримав міжнародну акредитацію в 1984 році. На даний момент в університеті навчаються близько 20 тисяч студентів.

University of the Thai Chamber Commerce пропонує іноземним студентам здобуття освіти англійською мовою. Також в університеті діють програми інтенсивної підготовки з англійської тривалістю 1 місяць.

Докладніше про освітні програми University of the Thai Chamber Commerce ви зможете дізнатися під час проведення Міжнародної виставки закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться з 15 до 17 листопада 2012 року в Національному центрі "Український дім" (Київ, вул. Хрещатик 2).

Організатор виставки: Товариство "Знання" України. Детальну інформацію про проведення заходу читайте на офіційному сайті виставки.

Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном" проходить за інформаційної підтримки Освіта.ua.

Освіта.ua
03.10.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів