Bildungszentrum Kaiser (Австрія)

Австрійський навчальний заклад Bildungszentrum Kaiser візьме участь у X Міжнародній виставці закордонних навчальних закладів «Освіта за кордоном», що відбудеться в Києві

Bildungszentrum Kaiser (Австрія)

Освітній центр Kaiser працює у сфері освіти з 2008 року. За цей час у співпраці із Центром ринку праці Відня тут було успішно проведено навчання для слухачів із 80 країн світу.

Спеціалізація Bildungszentrum Kaiser: німецька мова, риторика та інформаційні технології (ІТ).

Зокрема, у навчальному закладі пропонуються наступні програми: німецька для молоді, німецька для молодшого медичного персоналу із практикою у будинку пристарілих, риторика, електронна обробка даних (EDV), а також ІТ та спеціалізовані курси.

Докладніше про програми навчання в Bildungszentrum Kaiser ви зможете дізнатися під час проведення Міжнародної виставки закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться з 15 до 17 листопада 2012 року в Національному центрі "Український дім" (м. Київ, вул. Хрещатик 2).

Організатор виставки: Товариство "Знання" України. Докладну інформацію про проведення заходу читайте на офіційному сайті виставки.

Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном" відбуватиметься за інформаційної підтримки Освіта.ua.

Освіта.ua
05.10.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів