Міжнародний інститут економіки і права

Російський Міжнародний інститут економіки і права візьме участь у X Міжнародній виставці закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", яка відбудеться в Києві

Міжнародний інститут економіки і права

Міжнародний інститут економіки і права реалізує освітні програми вищої професійної освіти: бакалаврат, магістратура, аспірантура за очною, заочною, очно-заочною (вечірньою) формами навчання.

В інституті реалізуються класичні та дистанційні (навчання через Інтернет) освітні технології.

Сьогодні Міжнародний інститут економіки і права (МІЕП) - це близько двадцяти тисяч студентів із Росії та інших держав. Випускники інституту успішно реалізують себе в різних сферах бізнесу, державного і муніципального управління, юриспруденції та наукової діяльності.

Міжнародний інститут економіки і права - це:

  • кращі професорсько-викладацькі кадри Москви, а також зарубіжні викладачі - партнери вузу, фахівці в галузі юриспруденції, економіки, менеджменту, інформатики, іноземних мов;
  • безперервна творча педагогічна комунікація викладача зі студентом, реалізована як в традиційних формах, так і за допомогою новітніх технологій;
  • власна навчально-матеріальна база: десятки аудиторій та комп'ютерних класів, оснащених сучасним устаткуванням.

У підготовці фахівців світового рівня МІЕП активно співпрацює з науковими організаціями та навчальними закладами Європейських країн та Північної Америки.

Також, МІЕП активно підтримує двосторонні контакти з освітніми установами Великобританії, Франції, Данії, Німеччини.

Докладніше про програми навчання в Міжнародному інституті економіки і права ви зможете дізнатися під час проведення Міжнародної виставки закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться з 15 до 17 листопада 2012 року в Національному центрі "Український дім" (м. Київ, вул. Хрещатик 2).

Організатор виставки: Товариство "Знання" України. Докладну інформацію про проведення заходу читайте на офіційному сайті виставки.

Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном" відбувається за інформаційної підтримки Освіта.ua.

Освіта.ua
05.10.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів