Литовська академія фізичної культури

Литовська академія фізичної культури візьме участь у X Міжнародній виставці закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", яка відбудеться в Києві

Литовська академія фізичної культури

Литовська академія фізичної культури (LAPE) є вищим навчальним закладом університетського типу, розташованому в центрі Каунаса.

LAPE є унікальним вищим навчальним закладом у своїй сфері, який пропонує навчання в галузі фізичного виховання і спортивної науки.

LAPE є важливим центром спортивної науки в Литві і активним прихильником фізичного виховання, спортивних цінностей та традицій.

З моменту свого заснування інститут підготував більше 13 000 вчителів фізкультури, спортивних тренерів, фізіотерапевтів, менеджерів туризму і спорту, а також інших фахівців.

За ці роки багато хто з видатних вчених, всесвітньо відомих тренерів, відомих спортивних та громадських діячів закінчили академію.

LAPE прагне розвивати зв'язки співпраці з європейськими університетами, з метою обміну науковими знаннями та культурними цінностями, отримувати досвід, накопичений європейськими університетами та знайти своє унікальне місце в європейському просторі вищої освіти.

Докладніше про програми навчання в Литовській академії фізичної культури ви зможете дізнатися під час проведення Міжнародної виставки закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться з 15 до 17 листопада 2012 року в Національному центрі "Український дім" (м. Київ, вул. Хрещатик 2).

Організатор виставки: Товариство "Знання" України. Докладну інформацію про проведення заходу читайте на офіційному сайті виставки.

Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном" відбувається за інформаційної підтримки Освіта.ua.

Освіта.ua
05.10.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів