MCI - Management Center Innsbruck (Австрія)

Державний університет Management Center Innsbruck (MCI) візьме участь у X Міжнародній виставці закордонних навчальних закладів «Освіта за кордоном», що відбудеться в Києві

MCI - Management Center Innsbruck (Австрія)

Центр Менеджменту м. Інсбрук (Management Center Innsbruck) - це вищий навчальний заклад у сфері підприємництва. Мета університету – зробити своїх студентів професіоналами. Для цього навчальний заклад надає високоякісну підготовку, що дасть можливість працювати на міжнародному рівні.

Університет в Інсбруці пропонує студентам індивідуальний підхід, проводячи спеціальні тренінги та семінари.

В університеті ви знайдете ряд програм інтернаціонального спрямування, більшість з яких орієнтовані на розвиток практичних навичок у різноманітних сферах. Насамперед, Management Center Innsbruck готує кваліфіковані кадри з таких напрямків: економіка і суспільство, технологія і наука про живу природу.

Університет розвиває напрям післядипломної освіти та проводить додаткові курси з менеджменту. Це чудова можливість підвищення кваліфікації та подальшого кар'єрного росту.

Докладніше про програми навчання в Management Center Innsbruck ви зможете дізнатися під час проведення Міжнародної виставки закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться з 15 до 17 листопада 2012 року в Національному центрі "Український дім" (м. Київ, вул. Хрещатик 2).

Організатор виставки: Товариство "Знання" України. Докладну інформацію про проведення заходу читайте на офіційному сайті виставки.

Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном" відбуватиметься за інформаційної підтримки
Освіта.ua.

Освіта.ua
05.10.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів