Віденська Вища професійна школа - bfi Wien GmbH (Австрія)

Віденська Вища професійна школа Інституту підвищення кваліфікації візьме участь у X Міжнародній виставці закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться в Києві

Віденська Вища професійна школа - bfi Wien GmbH (Австрія)

Вища професійна школа Інституту підвищення кваліфікації Відня (bfi Wien) шукає партнерів серед вищих навчальних закладів України для обміну викладачами та студентами, а також реалізації спільних проектів.

Fachhochschule des bfi Wien GmbH має економічно-наукове спрямування і прагне створити в Україні мережу партнерських контактів з вищими навчальними закладами. Метою є залучення українських вузів-партнерів до програм обміну викладачами і студентами.

Докладніше про освітню діяльність Вищої професійної школи Інституту підвищення кваліфікації Відня (bfi Wien) ви зможете дізнатися під час проведення Міжнародної виставки закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться з 15 до 17 листопада 2012 року в Національному центрі "Український дім" (м. Київ, вул. Хрещатик 2).

Організатор виставки: Товариство "Знання" України. Детальну інформацію про проведення заходу читайте на офіційному сайті виставки.

Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном" проходить за інформаційної підтримки Освіта.ua.

Освіта.ua
02.10.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів