IMC Fachhochschule Krems GmbH (Австрія)

Вища професійна школа IMC Fachhochschule Krems GmbH візьме участь у X Міжнародній виставці закордонних навчальних закладів «Освіта за кордоном», що відбудеться в Києві

IMC Fachhochschule Krems GmbH (Австрія)

ІМС FachhochschuleKrems – це вища професійна школа у місті Кремс, Австрія. Студенти цього закладу – затребувані на ринку праці, адже основними акцентами навчального процесу є орієнтація на практику та принципи інтернаціоналізму.

Студенти навчального закладу отримують можливість проходити практику більш ніж у 1000 міжнародних підприємствах, підтримувати інтернаціональні контакти стосовно проектів у сфері дослідження та консалтингу.

Університет пропонує можливість здобути вчений ступінь за кордоном у рамках програми Transnationa ldegreep rogrammes. Австрійський університет співпрацює більше ніж з 85 університетами - партнерами по всьому світу. Навчальний план університету передбачає посилене вивчення англійської мови.

Основні освітні напрямки професійної школи IMC: економіка, охорона здоров’я, наука про живу природу.

Окрім високого академічного рівня, університет відзначається різноманітністю освітніх ноу-хау та розробкою і менеджментом проектів академічних програм. IMC є експортером освіти у сфері туризму та займається його регіональним розвитком.

Університет також проводить навчальні семінари для тренерів та літні курси для студентів.

Докладніше про програми навчання в IMC Fachhochschule Krems GmbH ви зможете дізнатися під час проведення Міжнародної виставки закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться з 15 до 17 листопада 2012 року в Національному центрі "Український дім" (м. Київ, вул. Хрещатик 2).

Організатор виставки: Товариство "Знання" України. Докладну інформацію про проведення заходу читайте на офіційному сайті виставки.

Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном" відбуватиметься за інформаційної підтримки Освіта.ua.

Освіта.ua
05.10.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів