Санкт-Петербурзький державний університет (Росія)

Санкт-Петербурзький державний університет візьме участь у X Міжнародній виставці закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться в Києві

Санкт-Петербурзький державний університет (Росія)

СПбДУ це унікальний науково-освітній комплекс, що володіє особливим статусом вищого навчального закладу федерального значення.

Санкт-Петербурзький університет надає можливості для отримання вищої професійної освіти за програмами бакалавріату (термін навчання - 4 роки), спеціаліста (термін навчання - не менше 5 років) та магістратури (термін навчання - 2 роки) за 12 групами спеціальностей та напрямів підготовки: Фізико-математичні науки; Природничі науки; Гуманітарні науки; Соціальні науки; Охорона здоров'я; Культура та мистецтво; Економіка та управління; Сфера обслуговування; Геодезія та землеустрій; Геологія, розвідка і розробка корисних копалин; Приладобудування та Оптотехніка; Інформатика та обчислювальна техніка.

Студентам університету надається гуртожиток.

Докладніше про навчальні програми та освітню діяльність СПбДУ ви зможете дізнатися під час проведення Міжнародної виставки закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться з 15 до 17 листопада 2012 року в Національному центрі "Український дім" (м. Київ, вул. Хрещатик 2).

Організатор виставки: Товариство "Знання" України. Детальну інформацію про проведення заходу читайте на офіційному сайті виставки.

Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном" проходить за інформаційної підтримки Освіта.ua.

Освіта.ua
04.10.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів