GISB GmbH (Німеччина)

Товариство інтернаціональних освітніх і мовних програм GISB GmbH візьме участь у X Міжнародній виставці закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться в Києві

GISB GmbH (Німеччина)

Діяльність GISB GmbH (Gesellschaft für Internationale Bildungs-und Sprachprogramme) акцентована на організації та проведенні мовних та освітніх програм у німецько-мовних країнах.

Основними напрямками діяльності GISB GmbH є:

  • організація мовних програм з вивченням німецької мови для школярів під час канікул;
  • проведення мовних поїздок для однокласників;
  • освітні програми для студентів, спрямовані на поліпшення володіння німецькою мовою та підготовку при вступі до німецьких ВНЗ;
  • освітні поїздки для всієї родини під час шкільних канікул;
  • мовні бізнес-програми;
  • програми підвищення кваліфікації для викладачів німецької мови;
  • організація ділових поїздок, зустрічей і участі на виставках.

Колектив викладачів GISB GmbH складається з носіїв мови, які мають багаторічний досвід роботи з інтернаціональними групами. На заняттях з німецької мови використовуються сучасні методики, які максимально враховують мовний рівень учнів.

У вільний від занять час учасникам пропонується захоплююча культурна складова - екскурсії, відвідування музеїв, знайомство з традиціями країни.

Докладніше про програми GISB GmbH ви зможете дізнатися під час проведення Міжнародної виставки закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться з 15 до 17 листопада 2012 року в Національному центрі "Український дім" (м. Київ, вул. Хрещатик 2).

Організатор виставки: Товариство "Знання" України. Детальну інформацію про проведення заходу читайте на офіційному сайті виставки.

Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном" проходить за інформаційної підтримки Освіта.ua.

Освіта.ua
03.10.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів