Kauno kolegija (Литва)

Литовський Університет прикладних наук візьме участь у X Міжнародній виставці закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться в Києві

Kauno kolegija (Литва)

Університет Прикладних Наук (Kauno kolegija) є державною установою, що надає вищу освіту в галузі технологій, соціальних наук, біомедицини, гуманітарних наук і мистецтв.

Університет є однім з найбільших вищих навчальних закладів не тільки Литві, а й Балтійського регіону. Більше восьми тисяч студентів можуть вибрати напрям отримання освіти з 40 запропонованих програм.

Успіх Університету прикладних наук ґрунтується на партнерстві студентів, викладачів та роботодавців. Тісна співпраця з роботодавцями здійснює позитивний вплив на рівень студентського працевлаштування.

Міжнародне співробітництво забезпечує активну реалізацію положень Болонського процесу в навчальній та іншій діяльності. Воно спрямоване на підвищення якості навчання, прикладних досліджень і забезпечує відповідність кваліфікації випускників еволюційних потреб міжнародного ринку праці.

Детальніше про програми навчання в Університеті прикладних наук ви зможете дізнатися під час проведення Міжнародної виставки закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", яка відбудеться з 15 по 17 листопада 2012 року в Національному центрі "Український дім" (м. Київ, вул. Хрещатик 2 ).

Організатор виставки: Товариство "Знання" України. Детальну інформацію про проведення заходу читайте на офіційному сайті виставки.

Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном" проходить за інформаційної підтримки Освіта.ua.

Освіта.ua
03.10.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів