Освітня компанія Go Study Group (Чехія)

Go Study Group візьме участь у X Міжнародній виставці закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться в Києві

Освітня компанія Go Study Group (Чехія)

Компанія Go Study Group працює на ринку освітніх послуг Чехії з 1998 року. Go Study group пропонує широкий спектр освітніх програм в Чехії, зокрема, мовні та підготовчі курси, програми підготовки до вступу до приватних університетів після школи або вузу.

Go Study Group надає підтримку студентам з питань, пов'язаних зі вступом до вузів Чехії, відкриттям студентської візи, навчанням, побутом, проживанням.

Фахівці компанії також забезпечують своїм клієнтам правову та медичну допомогу протягом усього першого року навчання.

На сьогоднішній день компанія Go Study Group допомогла більш ніж 1500 студентам, які вже отримали або ще здобувають вищу освіту в університетах Праги, Острави, Брно та інших міст Чехії. Це студенти з різних країн СНД (Україна, Росія, Білорусь, Молдова, Казахстан, Узбекистан, Туркменістан, Вірменія, Грузія, Азербайджан, Киргизія, Литва) та інших країн світу (Індія, Китай).

Докладніше про Go Study Group ви зможете дізнатися під час проведення Міжнародної виставки закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться з 15 до 17 листопада 2012 року в Національному центрі "Український дім" (м. Київ, вул. Хрещатик 2).

Організатор виставки: Товариство "Знання" України. Докладну інформацію про проведення заходу читайте на офіційному сайті виставки.

Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном" відбувається за інформаційної підтримки сайту Освіта.ua.

Освіта.ua
20.03.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів