Освітній проект Masa Israel Journey

Під час проведення X Міжнародної виставки закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться у Києві, буде презентовано освітній проект Masa Israel Journey

Освітній проект Masa Israel Journey

Проект Masa Israel Journey було створено з ініціативи уряду Ізраїлю. Його мета - надати єврейській молоді у віці від 18 до 30 років можливість провести в Ізраїлі з метою навчання від півроку до року.

Молодь має можливість отримати першу або другу вищу освіту, взяти участь у волонтерській роботі. Програми, що пропонуються молоді, відповідають різноманітним інтересам молоді. Окрім цього, є можливість отримати гранти та стипендії.

Для участі в проекті "Маса" необов’язково мати ізраїльське громадянство: учасники перебувають в Ізраїлі в якості туристів, а після закінчення програм повертаються додому.

Проект "Маса" добре відомий і користується популярністю в Америці, Західній Європі, Австралії, Новій Зеландії та Південній Африці. У 2004 році програми проекту "Маса" вперше стали доступними для молоді з країн колишнього СРСР.

Усі довгострокові програми проекту "Маса" відповідають найвищим професійним стандартам, освітнім директивам і вимогам безпеки. Унікальний проект Masa Israel Journey перетворить перебування в Ізраїлі на незабутню, наповнену позитивними емоціями та знаннями подію, враження від якої залишиться на все життя.

Докладніше про проект Masa Israel Journey ви зможете дізнатися під час проведення Міжнародної виставки закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться з 15 до 17 листопада 2012 року в Національному центрі "Український дім" (м. Київ, вул. Хрещатик 2).

Організатор виставки: Товариство "Знання" України. Докладну інформацію про проведення заходу читайте на офіційному сайті виставки.

Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном" відбувається за інформаційної підтримки сайту Освіта.ua.

Освіта.ua
20.03.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів