Школа готельного менеджменту IMI University Centre (Швейцарія)

IMI University Centre візьме участь у X Міжнародній виставці закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться в Києві

Школа готельного менеджменту IMI University Centre (Швейцарія)

Це одна з кращих шкіл готельного менеджменту. Вона розташована на березі озера Люцерн, неподалік від живописного міста Люцерн.

IMI пропонує широкий спектр сучасних програм вищої і післядипломної освіти: сертифікаційні програми, програми бакалавріата тощо.

Бакалаврські програми IMI University Centre акредитовані університетом Manchester Metropolitan University (MMU), таким чином, студенти отримують 2 дипломи.

В навчальному закладі також пропонуються підготовчі курси англійської мови, що тривають від 4 до 10 тижнів. Є літня мовна програма для майбутніх абітурієнтів.

Специфічною відмінністю навчання в Швейцарії є оплачуване стажування, впродовж кого студенти мають можливість заробити від $2000 на місяць. Відділ з працевлаштування IMI допомагає студентам знайти місце для стажування, а також роботу після закінчення IMI University Centre. Пропонується велика кількість соціальних заходів, широкі можливості для відпочинку та спорту.

Докладніше про програми навчання в IMI University Centre ви зможете дізнатися під час проведення Міжнародної виставки закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться з 15 до 17 листопада 2012 року в Національному центрі "Український дім" (м. Київ, вул. Хрещатик 2).

Організатор виставки: Товариство "Знання" України. Докладну інформацію про проведення заходу читайте на офіційному сайті виставки.

Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном" відбувається за інформаційної підтримки сайту Освіта.ua.

Освіта.ua
21.03.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів