International Hellenic University (Греція)

International Hellenic University візьме участь у X Міжнародній виставці закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться в Києві

International Hellenic University (Греція)

Університет знаходиться в місті Салоніки. Це перший грецький державний університет з програмами навчання виключно англійською мовою. Програми університету були розроблені фахівцями, які мають досвід у розробці навчальних курсів як у грецьких університетах, так і в провідних міжнародних університетах.

Університет успішно розвиває свою технічну інфраструктуру та готує фахівців за фінансовими, бізнесовими, технічними та гуманітарними напрямами підготовки.

До складу International Hellenic University входять: Школа економіки та бізнес-адміністрування, Гуманітарна школа, Школа наук і технологій.

У International Hellenic University студенти можуть користуватися сучасною бібліотекою, комплексними Інтернет-, аудіо- та відеозасобами навчання.

Докладніше про програми навчання в International Hellenic University ви зможете дізнатися під час проведення Міжнародної виставки закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться з 15 до 17 листопада 2012 року в Національному центрі "Український дім" (м. Київ, вул. Хрещатик 2).

Організатор виставки: Товариство "Знання" України. Докладну інформацію про проведення заходу читайте на офіційному сайті виставки.

Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном" відбувається за інформаційної підтримки сайту Освіта.ua.

Освіта.ua
21.03.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів