Thompson Rivers University (Канада)

Thompson Rivers University візьме участь у X Міжнародній виставці закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться в Києві

Thompson Rivers University (Канада)

Університет знаходиться в місті Камлупс, провінція Британська Колумбія, неподалік від Ванкувера. Місто з населенням 85 000 осіб (з них 10 000 - студенти) має розвинену економіку. Безпечна дружня атмосфера в поєднанні з прекрасною навколишньою природою роблять Камлупс ідеальним місцем для навчання та відпочинку.

Thompson Rivers University має державну акредитацію, є членом Асоціації університетів та коледжів Канади (Association of Universities and Colleges of Canada - AUCC), Ради міжнародних шкіл і Комітету із забезпечення якості освіти (Education Quality Assurance - EQA).

Навчальний заклад пропонує 100 академічних програм. В університеті навчаються 12 000 студентів з Канади і 1600 студентів з більш ніж 80 країн.

Thompson Rivers University має більше 200 університетів-партнерів, що беруть участь у програмах академічного обміну, в більш ніж 40 країнах.

Докладніше про програми навчання в Thompson Rivers University ви зможете дізнатися під час проведення Міжнародної виставки закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться з 15 до 17 листопада 2012 року в Національному центрі "Український дім" (м. Київ, вул. Хрещатик 2).

Організатор виставки: Товариство "Знання" України. Докладну інформацію про проведення заходу читайте на офіційному сайті виставки.

Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном" відбувається за інформаційної підтримки сайту Освіта.ua.

Освіта.ua
21.03.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів