Pedagogical University of Cracow (Польща)

Педагогічний університет ім. Комісії народної освіти в Кракові (Pedagogical University of Cracow) візьме участь у X Міжнародній виставці закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться в Києві

Pedagogical University of Cracow (Польща)

Pedagogical University of Cracow - це університет з 66-річною історією, перший і єдиний педагогічний університету Польщі, а також один з краківських вищих навчальних закладів, що динамічно розвиваються. Система освіти в Педагогічному університеті відповідає стандартам Європейського союзу.

Місія університету здійснюється силами висококваліфікованого та досвідченого колективу викладачів, які використовують у своїй роботі останні досягнення теорії та практики освітніх систем.

Педагогічний склад університету здійснює наукове керівництво і формує особистості студентів вузу відповідно до найвищих європейських стандартів.

Pedagogical University of Cracow пропонує студентам новітні досягнення в області педагогічних, гуманітарних, суспільних, природничих, технічних і художніх наук.

Pedagogical University of Cracow надає можливість навчатися на програмах бакалавріату, магістратури, аспірантури, а також на курсах післядипломної освіти.

Докладніше про програми навчання в Pedagogical University of Cracow ви зможете дізнатися під час проведення Міжнародної виставки закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться з 15 до 17 листопада 2012 року в Національному центрі "Український дім" (м. Київ, вул. Хрещатик 2).

Організатор виставки: Товариство "Знання" України. Докладну інформацію про проведення заходу читайте на офіційному сайті виставки.

Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном" відбувається за інформаційної підтримки сайту Освіта.ua.

Освіта.ua
22.03.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів