Aleksandras Stulginskis University (Литва)

Aleksandras Stulginskis University візьме участь в X Міжнародній виставці закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться у Києві

Aleksandras Stulginskis University (Литва)

Aleksandras Stulginskis University знаходиться в передмісті Каунаса, одного з найбільших міст Литви. Університет було засновано в 1924 році.

Сьогодні Aleksandras Stulginskis University пропонує студентам високоякісну сільськогосподарську освіту та унікальний освітній досвід навчання та проведення досліджень в Литві.

Студенти Aleksandras Stulginskis University здобувають освіту під керівництвом 400 професійних викладачів і відомих дослідників. В університеті навчаються 5500 студентів.

Студенти ще під час навчання беруть участь у практичних дослідженнях, що гарантує їм працевлаштування як у промисловості, так і в сфері наукової роботи.

Період навчання складається з трьох циклів. Перший цикл - основний (undergraduate). Він включає навчання на програмі бакалавра тривалістю 4 роки. Випускники отримують ступінь бакалавра (BSc).

Другий цикл – навчання на програмі магістра (graduate) тривалістю 2 роки. Випускники отримують ступінь магістра (MSc).

Третій цикл – аспірантура; студенти навчаються на докторській програмі тривалістю 3 роки й отримують ступінь PhD.

Докладніше про програми навчання в Aleksandras Stulginskis University ви зможете дізнатися під час проведення Міжнародної виставки закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться з 15 до 17 листопада 2012 року в Національному центрі "Український дім" (м. Київ, вул. Хрещатик 2).

Організатор виставки: Товариство "Знання" України. Докладну інформацію про проведення заходу читайте на офіційному сайті виставки.

Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном" відбувається за інформаційної підтримки сайту Освіта.ua.

Освіта.ua
22.03.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів