Lithuanian University of Health Sciences (Литва)

Литовський університет медичних наук (Lithuanian University of Health Sciences) візьме участь в X Міжнародній виставці закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться у Києві

Lithuanian University of Health Sciences (Литва)

Литовський університет медичних наук (Lithuanian University of Health Sciences - LUHS) є найбільшим спеціалізованим закладом медичної освіти в Литві, де навчають фахівців в галузі біомедицини.

Університет було засновано в 1920 р., і на сьогоднішній день університет є установою, що успішно поєднує надання вищої освіти та проведення досліджень в області біомедичних наук.

Навчання та наукові дослідження в LUHS відбуваються на семи факультетах, а також в лікарні Литовського університету медичних наук, шести науково-дослідних інститутах і двох клініках для тварин.

Університет пропонує 24 програми навчання. Сім навчальних програм для іноземних студентів викладаються англійською мовою та розроблені таким чином, щоб відповідати стандартам міжнародних акредитованих іспитів як Європейського Союзу, так і США (United States Medical Licensing Examination - USMLE).

В LUHS застосовується європейська система переведення академічних кредитів. В університеті також реалізуються міжнародні програми обміну ЄС.

Університет пишається тим, що в LUHS навчаються іноземні студенти з 42 країн світу.

Докладніше про програми навчання в Lithuanian University of Health Sciences ви зможете дізнатися під час проведення Міжнародної виставки закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться з 15 до 17 листопада 2012 року в Національному центрі "Український дім" (м. Київ, вул. Хрещатик 2).

Організатор виставки: Товариство "Знання" України. Докладну інформацію про проведення заходу читайте на офіційному сайті виставки.

Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном" відбувається за інформаційної підтримки сайту Освіта.ua.

Освіта.ua
22.03.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів