Vytautas Magnus University (Литва)

Vytautas Magnus University візьме участь в X Міжнародній виставці закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться в Києві

Vytautas Magnus University (Литва)

Vytautas Magnus University (VMU), розташований в Каунасі, є центром академічної і культурної діяльності міста.

Навчальний заклад відомий своєю ліберальною системою освіти. Навчання в цьому університеті не обмежується предметами з обраної спеціалізації, адже покликане виховувати широкоосвічених людей, які здатні до адаптації у мінливому навколишньому середовищі.

Сьогодні університет, в якому здобувають освіту близько 10 000 студентів та працюють понад 550 членів професорсько-викладацького складу, пропонує величезну кількість навчальних програм на десяти факультетах: мистецтв, католицької теології, економіки та управління, гуманітарних наук, інформатики, права, музики, природничих наук, політичних наук і дипломатії та соціальних наук.

Студенти можуть отримати ступінь бакалавра на 40 програмах, у той час як ще 52 доступні на рівні магістратури. На докторантурі передбачене навчання у 18 різних наукових областях, а також 5-річне інтегроване навчання в галузі права та 15 інших аспірантських програм.

Іноземним студентам пропонуються програми навчання на повний день, що викладаються англійською мовою. Це навчання високого стандарту, що відповідає міжнародному рівню. Під час навчання в Vytautas Magnus University усі студенти мають можливість:

  • вивчати іноземні мови: англійську, китайську, іспанську, французьку, грецьку тощо. Усього увазі студентів пропонується вивчення 26 мов;
  • навчатися протягом одного семестру в одному з 190 європейських університетів-партнерів в рамках програми обміну LLP/Erasmus;
  • навчатися в одному з більш ніж 80 університетів Європи, Азії та Америки в рамках програми обміну студентами згідно з двосторонньою угодою про співробітництво;
  • навчатися протягом одного року в одному з 19 університетів Європи за програмою Campus Europе;
  • стажуватися в приватних або державних литовських та європейських компаніях;
  • отримати стипендію VMU, що покриває плату за навчання.

Докладніше про програми навчання в Vytautas Magnus University ви зможете дізнатися під час проведення Міжнародної виставки закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться з 15 до 17 листопада 2012 року в Національному центрі "Український дім" (м. Київ, вул. Хрещатик 2).

Організатор виставки: Товариство "Знання" України. Докладну інформацію про проведення заходу читайте на офіційному сайті виставки.

Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном" відбувається за інформаційної підтримки сайту Освіта.ua.

Освіта.ua
22.03.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів