Міжнародна освітня організація Study Group

Міжнародна освітня організація Study Group візьме участь у X Міжнародній виставці закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться в Києві

Міжнародна освітня організація Study Group

Study Group є визнаним лідером у сфері міжнародної освіти, що спеціалізується у забезпеченні можливостей вступу до університетів світового рівня та вивчення англійської мови. Щороку більше 60 000 студентів з понад 130 країн вступають на ці програми з метою вдосконалення знань з англійської мови та підготовки до вступу у вищі навчальні заклади англомовних країн.

Глобальна мережа спеціалістів в освітньому консультуванні та майже 200 партнерських вищих навчальних закладів в Сполучених Штатах Америки, Канади, Великої Британії і Європи, Австралії та Нової Зеландії є неперевершеними в сучасній міжнародній освіті.

Організація Study Group пропонує широкий вибір програм – це курси англійської мови різної інтенсивності та літні мовні табори для дітей і підлітків, що організовує група Embassy CES (підрозділ Study Group), підготовчі програми для вступу у вищі навчальні заклади на програми бакалавр та магістр.

Програми вивчення англійської мови пропонуються у 20 містах США, Канади, Великої Британії, Австралії та Нової Зеландії. Високоякісні курси англійської мови викладаються кваліфікованими спеціалістами з використанням передових освітніх технологій. Курси включають короткострокові програми загальної англійської, академічний рік, сертифікати и дипломи у бізнес-англійській, підготовку до екзаменів з англійської мови та підготовчі програми для подальшого навчання в англомовних країнах.

Літні програми для дітей та підлітків пропонуються у Великій Британії (MW Summer School, Bellerbys College) і на базі приватних шкіл у США та Великій Британії (Embassy Summer Schools). Ці програми складаються з вивчення англійської мови та організованого вільного часу – спорт, розваги, екскурсії.

Підготовка до вступу у вищі навчальні заклади здійснюється відділом вищої освіти організації Study Group. Ці програми дають можливість кожному, хто бажає отримати вищу освіту в англомовних університетах , досягти своєї мети з якомога кращими результатами. Відділ вищої освіти складається з 5 сфер: University Preparation (Велика Британія, США, Канада, Австралія, Нова Зеландія), University Placement (США), Secondary and High School (Велика Британія, Австралія), High School Placement (США) та Distance Learning (Велика Британія).

Програма University Preparation здійснюється за напрямками: підготовка до вступу на програми бакалавра для випускників шкіл Foundation Diploma; підготовка до вступу на програми магістра для випускників університетів Pre-Masters.

Foundation Diploma пропонується у Bellerbys College (Велика Британія), Taylors College (Австралія і Нова Зеландія), Martin Collеge (Австралія).

Також підготовка до вступу на програми бакалавра та магістра можлива в міжнародних учбових центрах International Study Centres, що розташовані при університетах США (James Madison University), Канади (Royal Roads University), Великої Британії (University of Stirling, Keele University, Lancaster University, University of Surrey та інші), Австралії (Charles Sturt University).

Докладніше про програми Міжнародної освітньої організації Study Group ви зможете дізнатися під час проведення Міжнародної виставки закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться з 15 до 17 листопада 2012 року в Національному центрі "Український дім" (м. Київ, вул. Хрещатик 2).

Організатор виставки: Товариство "Знання" України. Докладну інформацію про проведення заходу читайте на офіційному сайті виставки.

Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном" відбувається за інформаційної підтримки сайту Освіта.ua.

Освіта.ua
05.03.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів