Санкт-Петербурзький державний університет технології та дизайну

Санкт-Петербурзький державний університет технології та дизайну візьме участь у X Міжнародній виставці закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться в Києві

Санкт-Петербурзький державний університет технології та дизайну

Санкт-Петербурзький державний університет технології та дизайну - багатопрофільний освітній комплекс, у складі якого 12 інститутів, 3 факультети, 2 коледжі, 16 освітніх центрів, 9 спеціалізованих шкіл, 3 центри підвищення кваліфікації.

Університет реалізує більше 140 освітніх програм за 14 укрупненими групами спеціальностей - бакалаврата, спеціалітета, магістратури, аспірантури та докторантури, а також початкової і середньої професійної освіти.

Представлено всі форми навчання: очна, очно-заочна, заочна, дистанційна та екстернат.

Університет готує фахівців в області дизайну, економіки та менеджменту, бухгалтерського обліку, журналістики, книгорозповсюдження, реклами, бізнес-комунікацій, поліграфічного виробництва, автоматизації виробничих та економічних процесів, прикладної інформатики (в дизайні та в економіці), технології художньої обробки матеріалів, декоративно-прикладного мистецтва, конструювання швейних виробів, екології тощо.

У профільних коледжах вузу реалізуються довузівські освітні програми на базі 9 та 11 класів, що дає можливість студентам продовжити навчання в університеті в скорочені терміни.

Університетський комплекс складається з восьми великих навчальних корпусів, чотирьох корпусів студентських гуртожитків на 2,5 тисячі місць і шести заміських об'єктів.

На базі університету створено Міську студентську біржу праці, що сприяє працевлаштуванню студентів і випускників.

Докладніше про навчання в Санкт-Петербурзькому державному університеті технології та дизайну ви зможете дізнатися під час проведення Міжнародної виставки закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться з 15 до 17 листопада 2012 року в Національному центрі "Український дім" (м. Київ, вул. Хрещатик 2).

Організатор виставки: Товариство "Знання" України. Докладну інформацію про проведення заходу читайте на офіційному сайті виставки.

Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном" відбувається за інформаційної підтримки сайту Освіта.ua.

Освіта.ua
05.11.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів